עכשיו באתר

תיקון הלב: קבלו קישור לצפיה בסדנה מלאה בוידיאו

סדנת תיקון הלב עם עופר גיסין – לימוד מעשי בתורה ל"ד בליקוטי מוהר"ן

קבלו במייל קישור אישי לצפיה במפגש הפתיחה עם אביתר בנאי

ובכל שמונת המפגשים בוידיאו (שעה וחצי כל מפגש)

במחיר 220 שקל (באשראי או ביט, עד 2 תשלומים).

לרכישה לחצו כאן:
https://lomdim.live/tikun

 

תגובות של משתתפי ומשתתפות הסדנה
(מתוך קבוצת הוואטסאפ של המנויים)

* רוצה לומר תודה לרב. חוויתי השבוע התחדשות ברצון לקיים מצוות (שייחלתי לה המון זמן) בעקבות השיעור. הצלחתי להתחבר לעצמי מחדש תודה לך.

* לפני יום שני בערב הסתובבתי עם חווית בדידות קשה להכלה כבר. יאוש מכרסם. ביקשתי והתפללתי לחבורה אמיתית, למקום שלי. והדיבור שנגע לליבי כמו שאני שמעתי הכניס חיות ואור: כשהרב אמר גם אם בעיני כולם אתה מרגיש שקוף, האדון שהוא מעל הכל ויכול הכל, רואה אותך, ואוהב כמו שאף אחד לא יכול לראות ולאהוב. ברגע, הבדידות והיאוש פינו את מקומם לשמחה ותקווה ורצון להתחיל מהתחלה.

* הבנתי שאני בתוך בועה של סבון שניפחתי לעצמי, ואם משהו לא מסתדר, אז… בזכות הרב פיצצתי את הבועה והתחלתי דרך חדשה לחשיבה בונה קשר.

* רוצה לשתף אותך במה שקורה לי בעקבות השיעור הראשון בסדנא. בכל רגע שקשה לי (ויש הרבה כאלה במשך היום…), אני מיד אומרת לעצמי – לקשר את עצמי לנקודה השייכת אל ליבי בעת הזו! ובשבילי זה פלא. נותן לי כוח לקום, כוח לעשות, כוח לחיות. תודה!!!!!!

* רציתי להודות שוב לרב על הסדנה הנפלאה! המפגשים פעם בשבוע הוסיפו לי המון בעבודת השם ביום יום ממש הרגשתי חידוש ומשמעות גם בדברים הפשוטים והקבועים. נוסף לי המון ידע על הדרך של ר’ נחמן והצדיקים וזה ממש מעניין ומחזק. בטוחה שאחזור שוב על כל הסדנה ומחכה כבר לסדנאות הבאות.

* כמה פעמים כבר אמרתי שאפשר לחלק את החיים ללפני ואחרי. ואני אומרת את זה שוב. מלפני תחילת הסדנא החשובה הזו על תורה ל"ד הקדושה ועכשיו. ובכל רגע. בזה אין אחרי. זה תהליך לכל החיים.אני חושבת שישנתי עמוק לפני.איפה הייתי בכלל. נקודת הצדיק ההתבודדות והחבר קיבלו אצלי משמעות חדשה רעננה ושופעת. אני הולכת עם זה וזה לחיות חיים.

לרכישה לחצו כאן:
https://lomdim.live/tikun

הירשמו לקבלת עדכונים על תוכן חדש באתר במייל

אנחנו לא שולחים ספאם! (רק עדכון שבועי על תוכן חדש באתר)

עשו מנוי לקבלת חוברת במייל על פרשת השבוע

ראה גם

וידיאו: לאן לברוח בשעת צרה | פרשת בשלח | עופר גיסין

נא להשאיר את השדה הזה ריק הירשמו לקבלת עדכונים על תוכן חדש באתר במייל כתוב ...